השקעות נדל"ן בארה"ב

השקעות נדל”ן חמות בארה”ב, צרו קשר למידע אודות השקעות רלבנטיות

מחירים
נמוכים

מחירי השקעה נמוכים ביחס לישראל. סף כניסה נמוך להשקעות נדל”ן. מאפשר בין היתר לפזר את ההשקעה.

התחזקות
שוק הדיור

מאז עליית טראמפ ששם דגש על השוק האמריקאי, שוק הנדל”ן המקומי מציג התחזקות והכלכלה האמריקאית בפריחה

נציגות
מקומית

נציגות מקומית שמתעסקת בכל הבירוקרטיה וניהול הנכס אל מול השוכרים במדית הצורך
רוב היזמים הישראלים עובדים עם נציגות מקומית שמתעסקת

השקעות נדל"ן בארה"ב

 

השקעות מעבר לים הן אפשרות מצויינת להפיק את המירב מהון עצמי ששוכב בבנק וצובר אבק. היות שנכון לרגעים אלו הריבית שנצברת בבנק על סכומי כסף קטנים כגדולים היא כמעט אפסית, השקעה בנכסים מניבי תשואה היא כמעט מתבקשת. אבל למה דווקא בנדל”ן, ולמה דווקא בארה”ב?

למה להשקיע בנדל"ן?

בהשקעות תמיד יש הלימה בין סיכונים לתשואות: תנודתיות יותר גדולה שווה לסיכונים יותר גדולים, והדבר יכול להוביל לרווחים גדולים – או הפסדים. בנדל”ן, התנודתיות היא מינימלית מכיוון שמדובר במוצר צריכה בסיסי עם ביקוש מתמיד – אנשים תמיד צריכים לגור איפשהו, בלי קשר לתנועות הכלכלה העולמיות. בניגוד לנדל”ן, השקעה בניירות ערך הנסחרים בבורסה רגישה לתנועות מיקרו ומאקרו כלכליות, עד כדי שלעיתים ערכן של חברות נמחק ביום אחד, והמניות שלהן ברגע אחד לא שוות כלום. לכן, השקעה בנדל”ן היא משמעותית יציבה יותר. מסיבה זו, אפילו משקיעים מומחים בניירות ערך וסחורות מעדיפים לפזר את הסיכונים שלהם ולהשקיע גם בנדל”ן, היות ומדובר בנכס שיודע לספוג “מהלומות” במצבי משבר  וגם להרקיע שחקים במצבים בהם הכלכלה פורחת.

למה להשקיע דווקא בארה"ב?

השקעה בנדל”ן בארץ היא אפשרות הניתנת אך ורק לאלפיון העליון. האמת היא, שבישראל שוק הנדל”ן אגרסיבי ויקר שרק משקיעים עם כיסים עמוקים, או תאגידים (מקומיים או זרים), באמת יכולים להפיק תשואה משמעותית מהשקעה בנדל”ן בארץ. למעמד הבינוני ואפילו העליון כמעט בלתי אפשרי להיכנס לזירה הזאת. לכן, האופציה הריאלית ביותר כיום היא השקעה בעלות נמוכה יותר מעבר לים, במקומות בהם הכלכלה חזקה, ההגירה חיובית, ויש בהם מספיק אפשרויות לאיתור נכסים מניבי תשואה לרמות שונות של השקעה. ארצות הברית היא מדינה שעונה על הקריטריונים האלו.

 

שוק הנדל”ן האמריקאי התחזק עם עלייתו של טראמפ לשלטון שכן הנשיא ממוקד בפיתוח הכלכלה האמריקאית, גם על חשבון כלכלות אחרות בעולם. יחד עם זאת, מחירי הדיור בארה”ב הם משמעותית נמוכים יותר מישראל, גם אם מדובר בנכס שיש להשביח אותו לפני השכרה. סוגי החומרים, מחירי הקרקעות, והשקיפות של התהליך הם גורמים שמשפיעים לטובה על מחירי דירות ובתים נמוכים – גם באיזורים נחשבים.  

 

בנוסף, ארה”ב היא מדינה ענקית שפותחת בפני משקיעים אינספור אפשרויות מבחינת איזורים, סוגי נכסים, סוגי שוכרים, וטווחי מחירים. לא חייבים לקנות דירה במנהטן בשביל לקבל תשואה של 8%, מספיק לקנות בית משפחתי בפרבר נחמד באחת המדינות הפורחות בארה”ב. באותה מידה, גם דירה קטנה שקרובה לאחת מהאוניברסיטאות המובילות יכולה להניב תשואה נהדרת. השילובים האלו של סוגי נכסים \ איזורים \ טווח מחירים \ ועוד פרמטרים עוזרים בפיזור הסיכון בהשקעות. לכן כדאי לשקול לקחת חלק מההון העצמי ולהשקיע אותו בנדל”ן בארה”ב –  בין אם דרך קרנות, חברות השקעה, או קניה עצמאית וניהול מרחוק.

האם זה הזמן להשקיע

השקעות סולידיות הן מפתח ליציבות כלכלית. הכלל הכי חשוב בכל הנוגע להשקעות חכמות ויציבות הוא פיזור הסיכונים בצורה כזאת שתאפשר להשקעה לספוג משברים – ולשגשג בעת צמיחה. בשנים האחרונות נראה שהכלכלה האמריקאית בפריחה מחודשת .לכן, השקעות בנדל”ן ככלל, ובנדל”ן בארה”ב בפרט, מספקות למשקיעים את האיזון בין פיזור סיכונים חכם וביטחון, לבין תשואות גבוהות ויציבות.

מדריכים ופרוייקטים להשקעה

דטרויט

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Treatments menu

Click Here

וושינגטון

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Restaurant menu

Click Here

דנבר

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Pub menu

Click Here

פלורידה

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Gym equipment

Click Here

צרו קשר לאיתור פרויקט

0546666666

available from 10:00 – 19:00

Address 3212 River Rd, Frankfort, MI, 49635

Email contact@company.com