נדל”ן בבולגריה

בולגריה נוסדה בשנת 1908 כממלכה, אולם קבלה את עצמאותה כמדינה רק לפני כמאה שנים. המורשת והתרבות המפוארת והתהפוכות הרבות אשר עברה, עיצבו את אופייה כאשר רק בשנות ה – 90 לאחר נפילת השלטון הקומוניסטי, הפכה בולגריה לרפובליקה דמוקרטית המוכרת לנו כיום. בבולגריה חיים 7 מיליון תושבים והיא נחשבת ליעד תיירותי מבוקש בזכות המחירים הנוחים, הנופים הקסומים, חופי הים וערי החוף המהוות יעד אטרקטיבי לנופש וחופשה.

בולגריה הינה חברה רשמית באיחוד האירופי, אולם היא לא ויתרה על המטבע המקומי – הלב הבולגרי, אשר ערכו נמוך בהשוואה לאירו. לאחר הצטרפותה לאיחוד האירופי, בולגריה זכתה לתמיכה כלכלית רחבה אשר ספקה זריקת עידוד לכלכה המקומית והגנה עליה מפני המשבר הכלכלי העולמי של שנת 2008.

כלכלה שמרנית ושוק נדל"ן

כלכלת בולגריה מנוהלת באופן שמרני על ידי הממשלה והיא נשענת בעיקר על תעשיית הפלדה וניצול משאבי הטבע בהם נפט, גז טבעי, פחם ועופרת. כל זאת הותיר את שוק נדל”ן להשקעה בבולגריה ברמת מחירים נמוכה יחסית לאורך השנים. שוק הנדל”ן המקומי נותר יציב והמחירים הנוחים נשמרו ללא תנודות דרמטיות לאורך השנים. שוק הנדל”ן זוכה לתמיכה מהמדינה ומנוהל באופן אשר מיטיב עם האזרחים והמשקיעים. בשנים האחרונות, מחירי נדל”ן להשקעה בבולגריה נמצאים במגמת עלייה מתונה המהווה קרקע יציבה להשקעות נדל”ן. בעתיד, בולגריה צפויה לאמת את האירו כמטבע הרשמי, מה שצפוי להוביל לעליות מחירים משמעותיות, כך שערכם של נכסי הנדל”ן צפוי לעלות ולהניב תשואות גבוהות.

לאיתור פרוייקט, צרו קשר!

מיסוי נמוך ותשואות גבוהות

אופן המיסוי בבולגריה הינו אחיד ונחשב לנמוך בהשוואה למדינות אחרות. על הכנסות מדירה להשקעה תידרשו לשלם 10% בלבד כאשר ברוב המדינות המערביות המס הינו בשיעור כפול של כ – 20%. מחירי הנדל”ן בבולגריה נמוכים מאלה המוכרים לנו בארץ והתשואות גבוהות יותר ומגיעות ל- 8.5% תשואה שנתית.

אל תחמיצו את ההזדמנות והשאירו פרטים לקבלת עוד מידע על פרויקטי נדל”ן אטרקטיביים בבולגריה ובחו”ל בכלל.

לאיתור פרוייקט

מחפשים להשקיע באוקראינה וזקוקים לעזרה באיתור מיזם? השאירו פרטים!

השקעות נדל"ן בבולגריה