נדל”ן להשקעה בקפריסין

קפריסין היא מדינה שכנה המהווה אתר נופש ותיירות אהוב ופולרי למטייל הישראלי. מדובר במדינה זולה, יפה ובה חופי ים יפיפיים ומזג אוויר נעים ונוח. לאחרונה גילו הישראלים את המדינה גם כיעד אטרקטיבי בתחום נדל”ן להשקעה בקפריסין. אמנם קפריסין היא מדינה קטנה, אך היא מציעה הזדמנויות המושכות אליה משקיעים מכל רחבי העולם. בקפריסין ישנם כמיליון וחתי תושבים והיא הוכרזה כעצמאית בשנת 1960. על אף גודלה הקטן, היא מארחת למעלה מ – 2.5 מיליון תיירים בכל שנה והתיירות היא ענף הכלכלה המרכזי בה. בשנת 2003 קפריסין הצטרפה לאיחוד האירופי ומשנת 2008 היא חברה רשמית בו. לאחר משבר הבנקאות אשר חוותה בשנת 2013, המדינה הקטנה הצליחה להתאושש.

יעד תיירות ונדל"ן מבוקש

קפריסין מהווה מזה שנים רבות יעד מבוקש למשקיעים מבריטניה כאתר מושלם לצאת אליו לפנסיה. יציבות השוק נשמרה ותחום נדל”ן להשקעה בקפריסין נותר מבוקש גם לאחר המשבר הכלכלי. משנת 1995 ועד היום, שוק הנדל”ן חווה צמיחה מסיבית ומתמדת הכולל פרויקטים אטרקטיביים ומשתלמים. תנופה נוספת לשוק נוצרה בעקבות כניסה מסיבית של משקיעים מרוסיה אשר חיזקו את התחום ועוררו גל של התעניינות של משקיעים ממדינות נוספות בהן ישראל. קפריסין מצטיינת בשלושת הפרמטרים החשובים לכל משקיע: מחיר, תשואה ומיסוי. שיעורי התשואה על נדל”ן במדינה מגיע עד ל – 13% בשנה והמיסוי בה נחשב לידידותי. רכישת נכס בקפריסין אינה מחייבת תושבות ומס הבולים במעמד הרכישה הינו זעום כאשר בין ישראל וקפריסין קיימת אמנה למניעה של תשלום כפל מס.

לאיתור פרוייקט, צרו קשר!

יתרונות שוק הנדל"ן בקפריסין - מחירים נמוכים ותשואה גבוהה

הערים הפופולריות להשקעה בקפריסין הן ניקוסיה, פאפוס ולימסול. ניקוסיה היא עיר הבירה אשר נהנית מתיירות משגשגת ונופים מרהיבים. יתרונות שוק הנדל”ן במדינה כוללים מחירים נמוכים והון עצמי של פחות מחצי מיליון שקלים, מסים נמוכים במטרה לעודד משקיעים ותשואה גבוהה. התיירות הפורחת מחו”ל ממנפת את הכלכלה המקומית והופכת את שוק הנדל”ן בה לאטרקטיבי ורווחי במיוחד.

אל תחמיצו את ההזדמנות והשאירו פרטים לקבלת עוד מידע על פרויקטי נדל”ן אטרקטיביים בקפריסין ובחו”ל בכלל.

לאיתור פרוייקט

מחפשים להשקיע בקפריסין וזקוקים לעזרה באיתור מיזם? השאירו פרטים!

השקעות נדל"ן באוקראינה