נדל”ן להשקעה ביוון

יוון מוכרת לכולנו כאתר נופש ותיירות פופולרי הכולל חופים מהממים וטברנות מלאות בשמחת חיים. השמש הים תיכונית והאווירה הנינוחה מהווים סימן היכר למדינה השוכנת לחופי הים התיכון. אולם, בשנים האחרונות, מבינים משקיעים מהעולם וגם מישראל, כי מדובר במדינה המציעה הזדמנות אמתית למשקיעי הנדל”ן מגגון טעמים וסיבות. ובכן תתחילו לשנן: יוון אינה רק אתר נופש לחופשה המושלמת, אלא אפיק להשקעה בנדל”ן כדאי ורווחי.

משבר כלכלי והזדמנות בלתי חוזרת

יוון ספגה בשנים האחרונות מכות כלכליות הגונות אשר הובילו למשבר עמוק, ודווקא ממקום זה נפתחות אפשרויות אשר לא היו אפשריות בעבר. נדל”ניסטים ומביני עניין כבר זיהו את הפוטנציאל שביוון כיעד להשקעה כלכלי מניב במיוחד. המשבר הכלכלי הקשה השפיע על תחומי החיים במדינה, רבים אמנם בחרו לברוח מהשוק אשר היה מצוי על סף פשיטת רגל, אולם אחרים, הבינו כי זוהי הזדמנות שלא תחזור להשקעה במדינה אשר נואשת לכסף של משקיעים. המשבר כמעט והוביל ליציאה מגוש היורו, המחירים במדינה צנחו באופן דרסטי ולפתע נוצר פתח להשגת נכסי נדל”ן דוגמת בתי קיט על החוף במחירים נמוכים וללא צורך בהון עצמי גבוה.

לאיתור פרוייקט, צרו קשר!

יתרונות ההשקעה בנדל"ן ביוון - מחירים נמוכים לצד התאוששות וצמיחה

בשנת 2015 נחתם הסכם בין הממשלה לנושיה אשר נועד לסייע לה לצאת מהמצב הכלכלי הקשה והרעוע ובכך להמשיך ולאפשר ליוון להיות חברה בגוש האירו. כיום, אנו עדים לתהליך התאוששות הדרגתי אך יציב של הכלכלה היוונית ומגמת צמיחה גם בשוק נדל”ן להשקעה ביוון. שילוב התנאים הנוכחי ביוון מראה כי זהו הזמן הנכון להשקיע במדינה. מחירי נדל”ן להשקעה ביוון ירדו בכ – 30%-50% ומגמת ההתייצבות של המדינה מאותת כי חלון ההזדמנויות להשקעה אינו רחב כאשר בתוך שנתיים כבר צפויה התאזנות של המחירים. שיטת המיסוי ביוון הינה ידידותית ביותר למשקיעים מחו”ל וכוללת מס רק על רווחים שנצברו כתוצאה מפעילות ביוון בלבד. בין ישראל ויוון נתתם הסכם למניעת כפל במס וניתנו הטבות רבות כגון ביטול תשלום ארנונה, ביטול מס שבח, מס הכנסה ועוד.

בשורה התחתונה, יוון היא יעד אידאלי להשקעות נדל”ן והתשואה הממוצעת על השקעות בנדל”ן מגיעה ל- 12% לשנה בעוד בישראל היא לא חוצה את ה – 6%. מחירי בית ביוון נעים בין 30 אלף אירו ל – מאה אלף אירו בלבד והמסקנה הברורה היא כי יוון מהווה אופציה אטרקטיבית למשקיעים.

אל תחמיצו את ההזדמנות והשאירו פרטים לקבלת עוד מידע על פרויקטי נדל”ן אטרקטיביים ביוון ובחו”ל בכלל.

לאיתור פרוייקט

מחפשים להשקיע ביוון וזקוקים לעזרה באיתור מיזם? השאירו פרטים!

השקעות נדל"ן באוקראינה